Green Gradient
DSC_0148P-HDRS.jpg

קיר הבורסה

קירות פרסום 

עצומים, פרונטאליים ומרשימים.

הבטיחו למותג חשיפה בעורקי התנועה הראשיים והצמתים המרכזיות של ישראל. הקירות  שלנו בנתיבי איילון בתל אביב ובבורסה ברמת גן חושפים  את המותג שלך גם לקהל איכותי באזור גדוש ומאוכלס  ובנוסף לאנשים המגיעים למרכז התעסוקה המטרופוליטני המרכזי מהפריפריה והמעגלים המורחבים של גוש דן.

שילוב הפרסום במיקומים אייקונים על גבי קירות עצומים מציג יכולות חשיפה לקהלים איכותיים ומגוונים בעל אימפקט, בולטות וחדירה לתודעה תוך יצירת ויראליות ותהילה למותג בתקופת הפרסום וגם הרבה אחרי. תקציב פרסום המושקע בחשיפה על גבי קירות מרכזיים ועצומים מייצר ערך מיתוגי הממצב את החברה והשירותים שלכם כמובילים והנחשקים ביותר.

מיקום אייקוני המשלב בתוכו קיר חוצות עצום ומרשים יוצר שידוך המביאי לתוצאות פרסום פנומנליות עם נוכחות של  24/7.

תל אביב - נתיבי איילון ומתחם יצחק שדה

בכל יום חול עוברים בנתיבי איילון בממוצע כ- 850 אלף כלי רכב .

נתיבי איילון משמשים כדרך מטרופולינית  בעלת יכולת להגיע לנפח התנועה הגדול ביותר בישראל עבור מיליוני תושבי מטרופולין תל-אביב וגוש דן.

בית אלפא

ממוקם  בין מחלף לה גוארדיה למחלף השלום בנתיבי איילון, מרחק של כק"מ אחד ממרכז עזריאלי וכ- 500 מטרים ממתחם הצומח של יצחק שדה וקניון גינדי TLV.

חשיפה פרונטאלית וארוכה של כחצי ק"מ לאורך המקטע העמוסים ביותר בנתיבי איילון. חשיפה נוספת מגשר יצחק שדה בכניסה למרכז ת"א.

מערך שלטי קירות בפורמט תלת מימדי העוטף את המבנה מעצים את גודל הפרסום ומעניק לו נפח, נוכחות ובולטות בנוף האייקוני של ת"א לנוסעים על נתיבי איילון וגשר יצחק שדה.

פרסום חוצות בנתיבי איילון זו הזדמנות להביא הצהרה של יוקרה ועוצמה לקהל עצום.

1/8

בית אלפא

קיר עלית

רמת גן - ציר ז'בוטינסקי, צומת עלית

בלב מתחם העסקים של מטרופולין ת"א קיר פרונטאלי מפלצתי בממדיו בעל אימפקט מרשים ויוקרתי בכניסה לת"א. מיקום אייקוני על צומת עלית ברמת גן במפגש של ציר ז'בוטינסקי, רחוב ארלוזורוב ורחוב אבא הלל.  הצומת הוא דרך הגישה העיקרית למרכז תל אביב מאזור פתח תקווה ורמת גן, דרך מחלף ארלוזורוב. הצומת נמצא בסמוך למחלף ארלוזורוב (הרכבת) ולתחנת הרכבת תל אביב סבידור מרכז. מול קיר עלית ממוקם מגדל משה אביב בעל  68 קומות  ומתנשא לגובה של 235 מטר.  מגדל משה אביב היה גורד השחקים הגבוה בישראל עד בניית מגדל עזריאלי שרונה בשנת 2016, שגבוה ממנו ב-3.5 מטרים.

בשנת 2015 החלו עבודות לבניית הקו האדום של הרכבת הקלה בגוש דן ובמסגרת עבודות אלו נחפרת תחת הצומת תחנת אבא הלל. הקו האדום יהווה את "עמוד השדרה" של מערכת תחבורה עתירת הנוסעים. הוא יעבור באזורים העמוסים ביותר במטרופולין וישרת את מספר הנוסעים הרב ביותר ביחס לקווים עתידיים שיוקמו.

פרסום חוצות בצומת עלית רמת גן הוא מבין נכסי המדיה היוקרתיים והעוצמתיים בלב מתחם העסקים המרכזי של ישראל.

1/8

רמת גן - כניסה לבורסה שער העיר

מתחם הבורסה הוא רובע העסקים היוקרתי והמתקדם בישראל, הכולל מסחר, תרבות, תיירות, מלונאות, משלב מגורים ומתנהל בסטנדרטים בינלאומיים. כמו כן המתחם הוא שער הכניסה לעיר רמת גן ואחד מארבעת מתחמי המסחר ביהלומים המרכזיים בעולם. ציר ז'בוטינסקי הוא ציר תנועה מרכזי בגוש דן המתחיל בצומת עלית ברמת גן, דרך בני ברק ומסתיים בצומת סגולה בפתח תקווה, שם הוא נפגש עם כביש 40. הציר משיק בקצהו המערבי לגבולה של תל אביב-יפו ליד תחנת הרכבת תל אביב מרכז ומשמש כאחת הכניסות אל העיר.

קיר הבורסה ממוקם על ציר ז'בוטינסקי בכניסה לעיר רמת גן שופע בתשומת לב בשל ממדיו העצומים והחשיפה לכל הבאים למתחם הבורסה. פרסום חוצות ברמת גן עם החשיפה ארוכה ופרונטאלית בעלת אימפקט מרשים עוצמתי ומרגש.

כשעושים מהלך פרסום גדול, בלוקיישן ראשי מייחסים למותג יוקרה ואיתנות ומתבססים כמובילים בתודעה של הצרכנים.

1/11

קיר הבורסה

1/5

הקוביות 

שדרות יצחק רגר, באר שבע 

קיר בעלי אימפקט משולש.

ממוקם בכניסה הראשית לבאר שבע מכביש 40, ציר החוצה את העיר מצפון לדרום על הצומת של שדרות יצחק רגר ורינגלבלום.

פורמט מדיה ייחודי וחשיפה על הצומת באופן פרונטאלי לתנועה מול הרמזור.

קירות הפרסום יוצרים פלטפורמה קריאייטיביות עם ערך מוסף המעניק גיוון ויז'ואלים ויצירת שפה מעניינת המושכת תשומת לב בצורה יוצאת דופן.

הקיר מנוהל ע"י RSBY.

פרסום חוצות בעיר באר שבע מגיע לקהל עצום מאחר ומדובר במטרופולין הדרום בו מתגוררים כרבע מליון אנשים, באר שבע היא העיר השמינית באוכלוסייתה במדינת ישראל.

העיר מהווה מוקד משיכה של תעסוקה ולימודים לכל מחוז דרום ונוכחות על הציר המרכזי בכניסה לעיר חושף את המפרסם לקהל צרכנים במסה עצומה. 

ירושלים - בית הדפוס

מתחם טחנת הקמח בירושלים

טחנות ירושלים, שניצבות בגבול השכונות גבעת שאול וקרית משה ממול מאפיית אנג'ל, בפינת הרחובות בית הדפוס ופרבשטיין.

פרסום בשלטי חוצות בירושלים מגיע לקהל מגוון בכמות חשיפה אדירה על הצירים המרכזיים בעיר. מדי יום פוקדים את ירושלים מאות אלפי אנשים למטרות בילוי ועסקים. רוב מרכזי השילטון מרוכזים בירושלים ולכן פרסום על שלי חוצות בבירת ישראל מביא עימו ערך מוסף גדול ביותר ומעלה את החשיבות של המפרסם. 

פרסום בשלטי חוצות בירושלים היא אמירה עוצמתית ומכוונת לקהל בעל השפעה.

1/5

יקנעם 

כביש 70 - צומת הייטק פארק

פרסום חוצות ביקנעם על הצומת המרכזית כביש 70. חשיפה לנוסעים מדרום לכיוון חיפה וליוצאים מיקנעם. מיקום פרונטאלי מול קניון G והכניסה הראשית להייטק פארק. 

שלט חוצות מרהיב המוקף בתאורת לד מסביב למבנה מושך תשומת לב בולט ויוקרתי.

העיר הירוקה והמתפתחת ממוקמת על  כביש 70 החוצה את צפון הארץ ומהווה עורק תנועה מרכזי ועמוס מאוד. 

יקנעם נחשבת לאחד ממרכזי ההיי טק הגדולים בישראל ובעלת אוכלוסייה איכותית ועמידה. 

עם מפעלי ההיי-טק שמרכזם בעיר נמנים מלאנוקס טכנולוגיות, גיוון אימג'ינג, נוירוניקס, ביוסנס וובסטר, מארוול ישראל, סינאל תעשיות, פנסוניק ועוד. 

1/3
  • Facebook
  • Grey Instagram Icon
  • Grey LinkedIn Icon

נתיבי איילון | מתחם הבורסה רמת-גן | תל-אביב | ירושלים | באר-שבע | יקנעם עלית

יצירת קשר:

054-6040540 | hagar@novamedia.co.il 

© 2020 Nova media. All Rights Reserved