top of page
H&M - קיר הבורסה.jpg

קיר הבורסה - רמת גן

פרסום חוצות על גבי קירות ענק  

אף אחד לא סופר את כמות הפרסומות שאתם מריצים, הם רק זוכרים את הרושם שהשארתם.

הבטיחו למותג חשיפה בעורקי התנועה הראשיים והצמתים המרכזיות של ישראל. הקירות  שלנו בנתיבי איילון בתל אביב ובבורסה ברמת גן חושפים  את המותג שלך גם לקהל איכותי באזור גדוש ומאוכלס  ובנוסף לאנשים המגיעים למרכז התעסוקה המטרופוליטני המרכזי מהפריפריה והמעגלים המורחבים של גוש דן.

שילוב הפרסום במיקומים אייקונים על גבי קירות עצומים מציג יכולות חשיפה לקהלים איכותיים ומגוונים בעל אימפקט, בולטות וחדירה לתודעה תוך יצירת ויראליות ותהילה למותג בתקופת הפרסום וגם הרבה אחרי. תקציב פרסום המושקע בחשיפה על גבי קירות מרכזיים ועצומים מייצר ערך מיתוגי הממצב את החברה והשירותים שלכם כמובילים והנחשקים ביותר.

מיקום אייקוני המשלב בתוכו קיר חוצות עצום ומרשים יוצר שידוך המביא לתוצאות פרסום פנומנליות עם נוכחות של  24/7.

שלטי חוצות איילון

בית אלפא

תל אביב - נתיבי איילון ומתחם יצחק שדה

בכל יום חול עוברים בנתיבי איילון בממוצע כ- 850 אלף כלי רכב .

נתיבי איילון משמשים כדרך מטרופולינית  בעלת יכולת להגיע לנפח התנועה הגדול ביותר בישראל עבור מיליוני תושבי מטרופולין תל-אביב וגוש דן.

בית אלפא

ממוקם  בין מחלף לה גוארדיה למחלף השלום בנתיבי איילון, מרחק של כק"מ אחד ממרכז עזריאלי וכ- 500 מטרים ממתחם הצומח של יצחק שדה וקניון גינדי TLV.

חשיפה פרונטאלית וארוכה של כחצי ק"מ לאורך המקטע העמוסים ביותר בנתיבי איילון. חשיפה נוספת מגשר יצחק שדה בכניסה למרכז ת"א.

מערך שלטי קירות בפורמט תלת מימדי העוטף את המבנה מעצים את גודל הפרסום ומעניק לו נפח, נוכחות ובולטות בנוף האייקוני של ת"א לנוסעים על נתיבי איילון וגשר יצחק שדה.

פרסום חוצות בנתיבי איילון זו הזדמנות להביא הצהרה של יוקרה ועוצמה לקהל עצום.

קיר עלית

רמת גן -  צומת עלית

בלב מתחם העסקים של מטרופולין ת"א קיר פרונטאלי מפלצתי בממדיו בעל אימפקט מרשים ויוקרתי בכניסה לת"א. מיקום אייקוני על צומת עלית ברמת גן במפגש של ציר ז'בוטינסקי, רחוב ארלוזורוב ורחוב אבא הלל.  הצומת הוא דרך הגישה העיקרית למרכז תל אביב מאזור פתח תקווה ורמת גן, דרך מחלף ארלוזורוב. הצומת נמצא בסמוך למחלף ארלוזורוב (הרכבת) ולתחנת הרכבת תל אביב סבידור מרכז. מול קיר עלית ממוקם מגדל משה אביב בעל  68 קומות  ומתנשא לגובה של 235 מטר.  מגדל משה אביב היה גורד השחקים הגבוה בישראל עד בניית מגדל עזריאלי שרונה בשנת 2016, שגבוה ממנו ב-3.5 מטרים.

בשנת 2015 החלו עבודות לבניית הקו האדום של הרכבת הקלה בגוש דן ובמסגרת עבודות אלו נחפרת תחת הצומת תחנת אבא הלל. הקו האדום יהווה את "עמוד השדרה" של מערכת תחבורה עתירת הנוסעים. הוא יעבור באזורים העמוסים ביותר במטרופולין וישרת את מספר הנוסעים הרב ביותר ביחס לקווים עתידיים שיוקמו.

פרסום חוצות בצומת עלית רמת גן הוא מבין נכסי המדיה היוקרתיים והעוצמתיים בלב מתחם העסקים המרכזי של ישראל.

קיר הבורסה

רמת גן - כניסה לבורסה 

מתחם הבורסה הוא רובע העסקים היוקרתי והמתקדם בישראל, הכולל מסחר, תרבות, תיירות, מלונאות, משלב מגורים ומתנהל בסטנדרטים בינלאומיים. כמו כן המתחם הוא שער הכניסה לעיר רמת גן ואחד מארבעת מתחמי המסחר ביהלומים המרכזיים בעולם. ציר ז'בוטינסקי הוא ציר תנועה מרכזי בגוש דן המתחיל בצומת עלית ברמת גן, דרך בני ברק ומסתיים בצומת סגולה בפתח תקווה, שם הוא נפגש עם כביש 40. הציר משיק בקצהו המערבי לגבולה של תל אביב-יפו ליד תחנת הרכבת תל אביב מרכז ומשמש כאחת הכניסות אל העיר.

פרסום חוצות ברמת גן על קיר הבורסה הממוקם על ציר ז'בוטינסקי בכניסה לעיר שופע בתשומת לב בשל ממדיו העצומים והחשיפה לכל הבאים למתחם הבורסה. שלט חוצות ברמת גן עם החשיפה ארוכה ופרונטאלית בעלת אימפקט מרשים עוצמתי ומרגש.

כשעושים מהלך פרסום גדול, בלוקיישן ראשי מייחסים למותג יוקרה ואיתנות ומתבססים כמובילים בתודעה של הצרכנים.

יוקנעם 

צומת הייטק פארק

פרסום חוצות ביוקנעם על הצומת המרכזית בכניסה לפארק ההייטק של יוקנעם. חשיפה לנוסעים מדרום לכיוון חיפה וליוצאים מיקנעם. מיקום פרונטאלי מול קניון G והכניסה הראשית להייטק פארק. 

העיר הירוקה והמתפתחת ממוקמת על  כביש 70 החוצה את צפון הארץ ומהווה עורק תנועה מרכזי ועמוס מאוד. 

יקנעם נחשבת לאחד ממרכזי ההיי טק הגדולים בישראל ובעלת אוכלוסייה איכותית ועמידה. 

עם מפעלי ההיי-טק שמרכזם בעיר נמנים Nvidia, גיוון אימג'ינג, נוירוניקס, ביוסנס וובסטר, מארוול ישראל, סינאל תעשיות, פנסוניק ועוד. 

חיפה - קיר ההסתדרות

כביש 4 - מחלף מוטה גור

מטרופולין חיפה הוא מהגדולים בישראל ומשמש כמרכז כלכלי ותרבותי של צפון הארץ בזכות הנמל הימי ומשמש מוקד למרכזי סחר ועסקים.

עם אוכלוסיה המונה 285 אלף תושבים חיפה היא העיר השלישית בגודלה בישראל. ובתוספת התנועה מהקריות מסביב לה 250 אלף תושבים.
פרסום חוצות בחיפה באזור הצ'קפוסט עם חשיפה מכביש 4 על מחלף מוטה גור בין קריית אתא לקריית חיים במקום המכונה צומת קריית אתא מביא לחשיפה עוצמתית לקהל עצום המגיע למטרופולין מדי יום.


המחלף מחבר את שדרות ההסתדרות  (כביש 4) בין קריית ביאליק והצ'ק פוסט,  עם רחוב חלוצי התעשייה העובר בין חוף מפרץ חיפה לאזור התעשייה של קריית אתא והכניסה המערבית לעיר זו.

בסמוך למתחמי הקניות המרכזיים של הצפון: איקאה, BIG - קריות, REDISIGN וחוצות המפרץ.

bottom of page